Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce ĽudovítováHľadať
 
 

Nedajte sa oklamať !!!Vytlačiť
 

Západoslovenská energetika upozorňuje na množiace sa prípady sťažností a reklamácií, s ktorými nás oslovujú zákazníci, ktorí naleteli podomovým predajcom elektriny. Podomoví predajcovia elektriny sa často vydávajú za pracovníkov Západoslovenskej energetiky alebo za osoby, ktoré sú oprávnené ZSE zastupovať.

Týmto si Vás dovoľujeme upozorniť na to, že ZSE nevykonáva podomový predaj elektriny.

Dávajte si preto zvýšený pozor na to, koho vpustíte do vášho bytu a komu dáte k nahliadnutiu váš občiansky preukaz alebo faktúru za elektrinu.

Pracovníci Západoslovenskej energetiky sa identifikujú:

 •  zamestnaneckým preukazom,
 •  jazdia autami označenými logom Západoslovenskej energetiky,
 •  majú pracovné oblečenie s logom Západoslovenskej energetiky.

Pred dôležitými rozhodnutiami je vždy vhodné si nechať čas na rozmyslenie, preto odporúčame:

 1.  Dôkladne si overte, s kým hovoríte.
  Stretávame sa s prípadmi, keď sa rôzne osoby vydávajú za pracovníkov ZSE, zákazníkov uvádzajú do omylu, že ZSE končí, že sa premenovala, že sa zmenila legislatíva, že je potrebné podpísať nové zmluvy a pod. Ide o konanie, proti ktorému podnikáme právne kroky, nenechajte sa oklamať!
 2. Nepodpisujte nič „medzi dverami“, nedajte sa do ničoho tlačiť.
  Na každé dôležité rozhodnutie si nechajte čas, porovnajte si výhodnosť ponuky, spýtajte sa známych, hľadajte informácie o dodávateľovi na internete. Zmluvu nepodpisujte hneď, nechajte si pár dní na jej dôkladne prečítanie a až potom sa rozhodnite.
 3.  Pýtajte si cenník a zmluvu na preštudovanie a urobte si prepočet.
  Pýtajte sa vždy na to, koľko eur mesačne ušetríte, nenechajte sa oklamať prísľubom zľavy. Porovnávajte celkovú výšku stálej mesačnej platby, nielen cenu samotnej elektriky. Väčšina zdanlivo výhodných ponúk nie je vôbec výhodná.
 4.  Nenaleťte podvodníkom.
  V prípade pochybností o predajcovi alebo ak potrebujete pomôcť s posúdením cenovej ponuky, môžete sa vždy obrátiť na ZSE. Telefonicky na Zákaznícku linku 0850 111 555 alebo osobne v niektorom z Kontaktných miest.

 

Ak ste v nevedomosti naleteli podvodníkom, zavolajte v pracovných dňoch od 07:00 do 19:00 hod. na našu Zákaznícku linku 0850 111 555. Poradíme vám, ako ďalej.


 
 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

Vývoz odpadu

webygroup
ÚvodÚvodná stránka